‎(097) 793 18 85
(093) 969 80 11
Задати питання
м. Київ та Київська область
Карта проїзду

Послуги адвоката

 
Договірне право

Прибутковий бізнес залежить не тільки від кількості капіталу чи харизми керівника, а й від юридично грамотно прописаних умов договору. Правової підтримки потребує кожен на стадії укладання договору, погодження умов, їх тлумачення, розірвання договору чи застосування санкцій.

Житлове право

Законодавство України в житловій сфері є застарілим і не відповідає реаліям сьогодення. За останні роки почастішали випадки махінацій на ринку нерухомості: незаконні виселення з будинку, несправедливий розподіл нерухомості серед співвласників, фінансування неіснуючих будівництв, інвестування коштів в неіснуючий будинок тощо.

Банківське право

Уклали депозитний договір, а банк не віддає кошти? Взяли кредит, а банк висиляє Вас з квартири? Що робити в таких випадках? Більша частина клієнтів банку не вчитується в умови договорів, які заключає і не звертає описки викладені дрібним шрифтом : «про третейський суд чи про неповернення вкладу…».

СПАДКОВЕ право

Спадкові спори – є одними із найскладніших за свою специфікою. В їхній спектр входить все цивільне законодавство. Навіть сама найпростіша, на перший погляд, справа може затягнутися на доволі тривалий строк і в кінці можна отримати самий неочікуваний результат.

Трудове право

Найпоширенішими причинами виникнення трудових спорів є: спори, пов'язані зі значними затримками у виплаті заробітної плати, незаконними звільненнями, необгрунтованою відмовою в прийомі на роботу. У всіх цих ситуаціях джерелом проблеми виступає роботодавець.

Сімейне право

Сімейне право — це система правових норм, спрямованих на врегулювання особистих немайнових та майнових відносин між: подружжям, батьками та дітьми, усиновлювачами та усиновленими, опікунами, піклувальниками та підопічними, патронатними вихователями та їх вихованцями та інших сімейних відносин між членами сім’ї та родичами.

Стягнення заборгованості

Навіть якщо суд ухвалив рішення на Вашу користь, не факт, що боржник буде чесним і розрахується з Вами після отримання рішення. Діюче законодавство дає боржнику немалу кількість способів затягування виконавчого провадження для відстрочки оплати боргу, а в деяких випадках і для приховування майна, виведення активів, банкрутства для юридичних осіб тощо.

Страхове право

Складно, сьогодні, не знайти людину, яка б не зіткнулася особисто або не чула про те, як не просто отримати кошти від страхової компанії.

Допомога при ДТП

Досить велика кількість водіїв являються жертвами ДТП. Крім цього, кожний із них стикається з проблемами: оформлення документів, неадекватною поведінкою представників правоохоронних органів та страхових компаній, не правомірними діями інших учасників ДТП тощо. Все це призводить до втрати часу, коштів та нервів.

 
 

 

 

 
Швидке замовлення:
+380
Прикріпити фото (до 5 шт.)
Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: