‎(097) 793 18 85
(093) 969 80 11
Задать вопрос
м. Київ, вул. Хрещатик, 46-б, оф.5
Карта проїзду

Про адвоката

Я, Лабик Руслан Романович, на сьогоднішній день являюсь Адвокатом. З 2010 року почав свій трудовий шлях з юрисконсульта у юридичній компанії, головною специфікою якої була допомога у створенні бізнесу. Далі моя практикуюча діяльність продовжувалась у страхових компаніях, в яких головним моїм завданням було проведення правового аналізу страхових справ та захист інтересів компанії в судах. В подальшому я продовжував свою трудову діяльність в юридичних компаніях, де здобув значну кількість знань та опанував цивільну, сімейну, трудову, житлову, адміністративну та кримінальну галузі права.

Моя мета – захист прав та інтересів фізичних осіб, підприємців та бізнесу в судах, в державних, громадських, господарських та інших підприємствах установах, організаціях незалежно від їх підпорядкування, форм власності та галузевої належності при вирішенні будь-яких питань щодо збереження майна, активів і грошових коштів Клієнтів.

Фізичним особам я пропоную наступний спектр послуг: надання усних та письмових консультацій з приводу будь-яких питань, складання будь-яких цивільно-правових договорів, аналіз цих договорів, досудове та судове врегулювання сімейних, трудових, пенсійних, житлових, земельних та банківських спорів, спорів при спадкуванні, захист прав споживачів, допомога при ДТП, допомога у стягненні страхового відшкодування зі страхових компаній, допомога у стягненні збитків з винуватця ДТП чи його роботодавця, оскарження дій чи бездіяльності поліцейського, державного виконавця чи будь-якої іншої посадової особи, встановлення певних юридичних фактів (права власності на майно), виконання судових рішень тощо.

Юридичним особам я пропоную також надання усних та письмових консультацій з приводу будь-яких питань, складання будь-яких цивільно-правових договорів, аналіз цих договорів, та крім цього. Ще досудове та судове врегулювання трудових, банківських, страхових, корпоративних спорів, реєстрація змін до установчих документів та відомостей про юридичну особу, які містяться в ЄДР, стягнення заборгованості, зняття арештів з майна та рахунків, оскарження рішень державних органів, визнання права власності на майно тощо.

Даний спектр послуг не є вичерпним, а є лише базовим. Будь-яка ситуація клієнта та шляхи її вирішення оцінюється індивідуально.

Пріоритетом для мене є відстояти законні права та інтереси Клієнта всіма законними способами.

Звертайтесь, буду радий допомогти вирішити будь-яку Вашу проблему.

Переваги
 
 

 

 

 
Швидке замовлення:
+380
Прикріпити фото (до 5 шт.)
Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: