‎(097) 793 18 85
(093) 969 80 11
Задать вопрос
м. Київ, вул. Хрещатик, 46-б, оф.5
Карта проїзду

Деснянського районного суду м. Києва від 27.06.2017 року

 

Державний герб України

Номер провадження 3/754/2332/17

Справа №754/6184/17

ПОСТАНОВА

Іменем України

27 червня 2017 року

Суддя Деснянського районного суду м.Києва Броновицька О.В.

за участю захисника                        Лабика Р.Р.,

розглянувши матеріали про притягнення до адміністративної відповідальності

ОСОБА_2,                    

        ІНФОРМАЦІЯ_1, не працюючого,    

        мешкає: АДРЕСА_1,

за ст.124 Кодексу України про адміністративні правопорушення,

ВСТАНОВИВ:

    Згідно протоколу про адміністративне правопорушення, 29.04.2017р. в 18.10 годин ОСОБА_2, керуючи  автомобілем Фольксваген д/зНОМЕР_1 на вул.Братиславська-вул.Г.Хоткевича станція метро Чернігівська в м.Києві, порушив п.п.10.1, 13.1 Правил дорожнього руху України, при зміні напрямку руху не впевнився в безпечності, не дотримався безпечного бокового інтервалу, внаслідок чого здійснив зіткнення з автомобілем Мерседес д/зНОМЕР_2 (водій ОСОБА_3.), який рухався в попутньому напрямку, що призвело до пошкодження транспортних засобів, чим вчинив правопорушення, передбачене ст.124 КУпАП.

        В суді ОСОБА_2 свою винність у вчиненні правопорушення не визнав та пояснив, що 29.04.2017р. в 18.10 годин він рухався за кермом автомобіля Фольксваген д/зНОМЕР_1 на вул.Братиславська-вул.Г.Хоткевича станція метро Чернігівська в м.Києві в другій смузі руху, автомобіль Мерседес д/зНОМЕР_2 при різкому перестоюванні з крайньої правої смуги руху в другу смугу руху здійснив зіткнення з його автомобілем в праву частину його автомобіля, а саме дверці та поріг.

      Згідно письмових пояснень водія автомобіля Мерседес д/зНОМЕР_2 ОСОБА_3, під час його руху по вул.Братиславська в напрямку пр.Броварський автомобіль Фольксваген д/зНОМЕР_1 різко розпочав рух праворуч в смугу руху його автомобіля, внаслідок чого автомобілі отримали пошкодження.

       Згідно письмових пояснень свідка ОСОБА_4 автомобіль Фольксваген д/зНОМЕР_1 підрізав автомобіль Мерседес д/зНОМЕР_2, через що сталося зіткнення автомобілів.

      З долученої схеми ДТП  вбачається про розташування автомобілів Фольксваген та Мерседес після зіткнення, місце зіткнення, характер та розташування пошкоджень на обох автомобілях, згідно яких автомобіль Фольксваген має пошкодження передніх правих дверцят, правого поріга, задніх правих дверцят, правого заднього крила, заднього бамперу з правої сторони, кришки бензобаку,  автомобіль Мерседес  має пошкодження переднього бамперу, лівого переднього крила, лівого бокового дзеркала заднього виду, місце зіткнення знаходиться в другій смузі руху.

        На долучених до матеріалів адміністративної справи фотоданих зафіксовано розташування автомобілів Фольксваген та Мерседес на проїзній частині  після зіткнення, характер пошкоджень  на автомобілі Фольксваген внаслідок зіткнення з автомобілем Мерседес.

          Зі схеми ДТП та фотоданих вбачається, що автомобіль Фольксваген  до зіткнення рухався в другій смузі руху, після зіткнення залишився в другій смузі руху, автомобіль Мерседес після зіткнення знаходиться  лівою частиною в другій смузі руху під кутом, і враховуючи пошкодження на автомобілі Фольксваген правої передньої та бокової частини та пошкодження на автомобілі Мерседес  передньої лівої частини, встановлено, що пояснення ОСОБА_2 щодо руху його автомобіля та автомобіля Мерседес до зіткнення підтверджуються даними схеми ДТП та фотоданими.

      Дослідивши пояснення водіїв - учасників ДТП, матеріали справи, виходячи з розташування місця зіткнення, розташування обох автомобілів після зіткнення, місця та характеру пошкоджень на обох автомобілях, встановлено відсутність порушення  водієм ОСОБА_2 вимог ПДР, які призвели до ДТП.

        За таких обставин даний адміністративний матеріал підлягає закриттю, оскільки в діях ОСОБА_2 не знайшли підтвердження подія та склад адміністративного правопорушення за ст.124 КУпАП.

            Керуючись ст.ст. 247 п.1, 283284287289 КУпАП,                                                

ПОСТАНОВИВ:

       Закрити провадження по адміністративній справі відносно ОСОБА_2 за ст.124 КУпАП в зв'язку з відсутністю в його діях події та складу адміністративного правопорушення.

        Постанова може бути оскаржена протягом 10 днів з дня вручення постанови в Апеляційний суд м.Києва через Деснянський районний суд м.Києва.

        Суддя:

 
Order
 
 
 

 

 

 
Швидке замовлення:
+380
Прикріпити фото (до 5 шт.)
Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: